AEE MagiCam S71T+

Profesionální akční kamera s dálkovým ovladačem

S kamerou MagiCam S71T+ vybavenou profesionálními funkcemi pořídíte ty nejlepší záběry, ať už budete kdekoliv. Jde o špičkovou kameru nabízející Ultra HD (UHD) rozlišení 4K, rozlišení 2,7K a také FULL HD rozlišení. Vysoká snímkovací frekvence umožňuje zpomalovat záznamy bez ztráty kvality a bez jakéhokoliv softwaru pořídíte také působivé videotimelapse záběry. Kamera je vybavena citlivým EXMOR R senzorem od Sony a zabudovaným Wi-Fi modulem. Navíc se chlubí nízkou hmotností, kompaktní strukturou a pohodlným ovládáním, které je kompletně v češtině. Ke kameře obdržíte také kvalitní dotykový TFT LCD displej, vodotěsné pouzdro do hloubky 100m a další akční příslušenství, především WiFi dálkový ovladač na ruku velikosti běžných hodinek, díky kterému Vám už žádný okamžik neunikne.

Hlavní funkce a vlastnosti kamery AEE MagiCam S71T+:

 • záznam v Ultra HD (UHD) rozlišení 4K a v rozlišení 2,7K
 • záznam v rozlišení FULL HD 1080p
 • variabilní úhel záběru
 • super slow-motion zpomalené záběry 120 FPS v HD kvalitě
 • zpomalené záběry 1080p 50/60 FPS
 • extrémně odolné vodotěsné pouzdro do 100 m
 • integrovaná WiFi s inteligentní APP
 • UltraSharp ostrý objektiv
 • kvalitní 16 MP fotografie, až 10 fotografií za sekundu
 • dálkový ovladač na zápěstí

 • kvalitní CMOS EXMOR R senzor
 • speciální funkce časosběrné video
 • G-senzor pro automatické zapnutí kamery při detekci pohybu
 • dotykový TFT barevný displej včetně reproduktorů
 • vysokokapacitní 1500 mAh Lithium-polymerová baterie
 • plochá čočka a kryt vhodný pro potápění
 • funkce plnohodnotné černé skříňky
 • vynikající stabilizace obrazu a kvalitní záběry při slabém osvětlení
 • funkce sekvenční fotografie
 • kompletně české menu a ovládání
auto playing auto muting video

Natáčení ve 4K a 2,7K

Sportovní kamera MagiCam S71T+ umožňuje pořizování těch nejatraktivnějších záběrů ve FULL HD rozlišení a nově také v Ultra HD (UHD) rozlišení 4K a v rozlišení 2,7K. Ve 4K můžete natáčet při snímkovací frekvenci 15 snímků/s (3840 x 2160) a 12 snímků/s (4096 x 2160), ve 2,7K lze volit mezi 30 snímky/s (2704 x 1524) a 24 snímky/s (2704 x 1440). K dispozici Vám jsou také rozlišení 1080p, 960p a 720p. Využít můžete variabilní úhel záběru, a to široký, střední, úzký a malý. Díky vysoké snímkovací frekvenci lze s obrazem manipulovat přesně tak, jak potřebujete. Vysoká kvalita záznamu zaručuje také možnost zpomalování záznamu bez ztráty kvality, a tak zachytíte i ty nejrychlejší pohyby. Natáčet můžete i pod vodou, a to do hloubky až 100m.

Zpomalené a super zpomalené záběry

Díky vysoké snímkovací frekvenci budou záznamy Vašich zážitků ještě kvalitnější a impozantnější. Kamera MagiCam S71T+ dokáže zachytit sebemenší detail i ten nejrychlejší pohyb. Video ve FULL HD rozlišení pak můžete bez ztráty kvality až dvakrát zpomalit a v rozlišení HD tak můžete učinit dokonce čtyřikrát. Díky speciálním střihovým programům lze samozřejmě dosáhnout i mnohem většího zpomalení, a tak vytvořit vskutku excelentní snímky.

Videotimelapse bez SW úprav

Kamera MagiCam S71T+ disponuje funkcí videotimelapse známou také jako časosběrné video. Jde o pokročilou funkci umožňující zrychlené přehrávání pomalu se pohybujících objektů, jako jsou například zapadající slunce či plynoucí mraky. Už se nemusíte trápit se složitým softwarovým zrychlováním objemného videa či komponováním časosběrné fotografie do videa. Zapomeňte na náročný a často velmi drahý software. Díky této funkci ušetříte spoustu času a místa na paměťové kartě a získáte opravdu perfektní záběry.

Vodotěsnost do 100m

S touto akční kamerou je díky speciálnímu vodotěsnému krytu možné natáčet i pod vodní hladinou, a to až do hloubky neuvěřitelných 100m. Není třeba dokupovat žádné, drahé příslušenství. Kryt s plochou čočkou nejenže umožňuje bezproblémové pořizování podvodních záběrů, ale zajišťuje také jejich vyšší kvalitu, než jako je tomu v případě zakřivených čoček. Plochý design zabraňuje rušivým odrazům světla a zajišťuje i lepší ostření, proto se můžete těšit na skutečně profesionální záběry. O ochranu Vaší kamery se přitom stará nejvyšší standard ochrany IP68.

Focení v průběhu natáčení

Používáte-li FULL HD rozlišení a nejširší úhel záběru, kamera MagiCam S71T+ Vám umožní pořídit fotografii i v průběhu natáčení. Už tedy nemusíte přemýšlet, zda fotit či pořizovat video záznam. S touto kamerou zvládnete obojí zároveň. Na kameře naleznete separátní tlačítko sloužící pouze pro fotografování, které jednoduše stisknete a fotíte. Díky této funkci Vám už žádný okamžik neunikne.

Podpora WiFi

Zabudovaný Wi-Fi modul Vám umožní spojit Vaši kameru s dálkovým ovladačem v obsahu balení nebo Vaším mobilním telefonem či tabletem se systémem Android nebo iOS. Díky Wi-Fi tedy máte jedinečnou možnost ovládat kameru na dálku. S Wi-Fi budete mít kameru MagiCam S71T+ pod kontrolou všude tam, kde je to běžně velmi problematické. Aplikace AEE MagiCam (Android a iOS) umožňuje obsluhu Vaší kamery kdykoliv a odkudkoliv. Natočíte díky ní video, pořídíte fotografii, sekvenční snímek a další. Oproti konkurenci navíc zvládnete živý přenos včetně zvuku, upravíte a otočíte fotografie, zhlédnete, sestřiháte a stáhnete videa a také je snadno nasdílíte například na Facebook.

G-Senzor pro detekci pohybu a automatické zapnutí nahrávání

G-Senzor se stará o automatické nahrávání. Kamera MagiCam S71T+ začne automaticky nahrávat při jakémkoliv pohybu, vibracích, naklonění a podobně. Tuto funkci ocení především řidiči, kteří se díky ní nemusejí neustále starat o zapínání a vypínání nahrávání. Kamera vždy zachytí Vaši jízdu a ochrání Vaše vozidlo také během parkování. Pokud do Vašeho automobilu v době Vaší nepřítomnosti někdo nabourá, kamera automaticky začne natáčet. Pokud během 3 minut není zaznamenán žádný pohyb, pořizování záznamu je opět zastaveno. G-senzor samozřejmě využijete i při jiných aktivitách než jízdě autem.

Prémiové příslušenství v základním balení

Díky příslušenství přizpůsobíte kameru MagiCam S71T+ Vašim představám. Dokoupit si můžete řadu doplňků, které Vám umožní používat sportovní kameru kdekoliv a kdykoliv, to nejdůležitější je však přímo součástí základního balení. V balení naleznete dotykový TFT displej a WiFi dálkový ovladač, což jsou komponenty, se kterými Vaši kameru využijete skutečně naplno.

Dotykový TFT displej

Ke kameře je možné snadno připojit dotykový TFT LCD displej s úhlopříčkou 5cm, na kterém lépe uvidíte, co vlastně natáčíte. Displej je také užitečný při prohlížení pořízených záběrů a fotografií. Díky jeho dotykovému ovládání se pro Vás stane nastavování kamery opravdovou hračkou. Vše je rychlé a jednoduché.

Displej se chlubí vysokým kontrastem, díky kterému je použitelný i za slunného počasí, což o všech konkurenčních produktech říci nelze. Oceníte i možnost vypnutí displeje a to i v průběhu natáčení, čímž zvýšíte celkovou výdrž baterie. Dotykový TFT displej patří mezi standardní výbavu, kterou získáte při zakoupení kamery. Není tak nutné jej samostatně dokupovat.

WiFi dálkový ovladač

Při natáčení akčních záběrů je důležitá rychlá a snadná obsluha kamery. Díky WiFi dálkovému ovladači, který je součástí balení kamery AEE MagiCam S71T+ už nebudete muset kameru sundávat z helmy nebo jí po zapnutí nahrávání znovu nastavovat na cílový objekt. WiFi dálkový ovladač připevníte na zápěstí jako běžné hodinky a snadno a rychle můžete přepínat mezi jednotlivými režimy kamery. Dálkové ovládání a vylepšený firmware kamery S71T+ navíc umožňuje ovládání několika kamer naráz!

Kompaktní velikost

Malé rozměry a kompaktní struktura sportovní kamery MagiCam S71T+ výrazně usnadňují manipulaci a přinášejí také mnoho možností. Když kameru například připevníte na helmu, brzy zapomenete, že ji tam vůbec máte. Díky miniaturním rozměrům kameru navíc využijete i v situacích, ve kterých by žádná jiná kamera neobstála. Kameru MagiCam S71T+ můžete samozřejmě používat i bez doplňků, jako je dotykový TFT LCD, bez kterých má ještě nižší hmotnost a menší rozměry, a tak se stává ještě kompaktnější.

• Rozměry: 60 x 43 x 24 mm • Hmotnost: 54 g • Hmotnost včetně vysokokapacitní baterie: 84 g Akční kamera MagiCam S71T+ s dotykovým displejem • Rozměry: 60 x 43 x 35 mm • Hmotnost: 113 g

Kompletně české menu a ovládání

Kamera MagiCam S71T+ má menu kompletně v češtině. Ovládání kamery je tak i díky dotykovému LCD displeji natolik jednoduché, že ho zvládne skutečně každý, a to bez zdlouhavého studování návodů a příruček. Na displeji nově najdete kombinaci ikon a titulků, což Vám manipulaci s kamerou ještě více zpříjemní. Samozřejmostí je i možnost přepnutí ovládání do anglického jazyka.

Kvalitní citlivý senzor EXMOR R

EXMOR R patří k řadě CMOS senzorů, které jsou založeny na mnoha patentech v oblasti konverze analogového signálu na digitální, dvoufázové redukce šumu obrazu a uspořádání vrstev senzoru. Světelná citlivost EXMOR R je až dvakrát vyšší než u běžných CMOS senzorů a je také vyšší v porovnání s klasickými EXMOR senzory. Díky tomu dosahuje kamera MagiCam S71T+ bezkonkurenčních výsledků při slabším osvětlení.

Extrémně odolné vodotěsné pouzdro

Nové, profesionální pouzdro Vás potěší jedinečným designem a nejvyšším standardem ochrany. Pouzdro je vodotěsné až do hloubky 100m. Ke kameře navíc můžete připojit i externí voděodolný mikrofon. Díky vyměnitelným dvířkům lze vodotěsné pouzdro použít jak s displejem, tak bez něj. Dokoupit si můžete také malé vodotěsné pouzdro, se kterým získáte ještě menší rozměry a nižší hmotnost. Kamera MagiCam S71T+ má 2slotový systém spolehlivého a stabilního připevňování příslušenství.

Tlačítka Press-to-go

S tlačítky Press-to-go je ovládání kamery MagiCam S71T+ skutečnou zábavou. Už žádné dlouhé nastavování nebo hledání položek v menu. Požadovanou funkci aktivujete přímo na kameře pouhým posunem jediného tlačítka, stejně snadno ji i deaktivujete. Jednodušší už to zkrátka být nemůže. Tlačítko Power Switch slouží k zapnutí / vypnutí Vaší kamery (lze vypnout i ve vodotěsném pouzdru), pomocí tlačítka Wi-Fi pak zapnete / vypnete integrovanou Wi-Fi. Tlačítko G-senzor zapne / vypne G-senzor a tlačítko Expozice využijete pro volbu mezi automatickou a středovou expozicí.

Srovnání kamery AEE MagiCam S71T+s GoPro

V dnešní době není snadné se zorientovat v množství akčních kamer, které jsou na trhu. Abychom Vám výběr Vaší kamery usnadnili, přinášíme Vám tabulku srovnání kamery MagiCam S71T+ s kamerami GoPro.

Otáčení obrazu o 180°

Sportovní kameru MagiCam S71T+ můžete snadno otáčet a lze ji nastavit tak, aby natáčela ve správné poloze. Tato funkce se hodí všude tam, kde jste nuceni kameru umístit vzhůru nohama, a mimo jiné díky ní odpadá nutnost složitého otáčení obrazu v softwarových programech.

Variabilní úhel

Díky možnosti nastavení superširokého úhlu záběru uvidíte s kamerou MagiCam S71T+ přesně to, co vidět chcete, a Vaše záběry budou tak dokonalé, jak jste si vždycky přáli. Není ovšem ani problém úhel záběru zúžit. Vybrat si můžete z širokého, středního, úzkého a malého úhlu záběru.

16 MP fotografie

MagiCam S71T+ je na rozdíl od většiny jiných kamer také velmi schopný fotoaparát. Díky rozlišení 16MP získáte opravdu kvalitní fotografie. Není tedy nutné s sebou nosit velké, těžké a neskladné fotografické vybavení, akční kamera se o dokonalé snímky postará.

Časovač snímkování a videa

Tato funkce umožňuje kameře natáčet nebo fotografovat teprve až po uběhnutí určitého časového intervalu. V režimu natáčení je to 5, 10 nebo 20 sekund, v režimu focení potom 3, 5 a 10 sekund. Díky tomu pořídíte dokonalé záběry i v momentech, kdy potřebujete čas na přípravu ideální kompozice.

Nekonečné (cyklické) natáčení

Díky této funkci a také G-senzoru můžete Vaši kameru využít jako černou skříňku. Jakmile se totiž paměť Vaší kamery zaplní, začne MagiCam S71T+ automaticky nahrazovat nejstarší snímky za aktuálně pořizovaný záznam, takže můžete natáčet donekonečna.

Tlačítka na focení a video

S touto kamerou na složité nastavování režimů zapomeňte. Už žádná zdlouhavá příprava k fotografování. Vše jde rychle a jednoduše, a to díky dvěma samostatným tlačítkům na focení a nahrávání. Tato tlačítka Vás navždy zbaví obav, že zachycení jedinečného okamžiku promeškáte.

Sekvenční fotografie

Kamera MagiCam S71T+ je vybavena nejmodernějšími technologiemi, a tak umožňuje fotit i sekvenční fotografie. K dispozici je Vám rychlost 3 až 10 fotografií za sekundu a využít můžete rozlišení 12 nebo 8MP.

Rozšiřitelný obal

Ke kameře lze dokoupit voděodolný mikrofon, díky kterému pořídíte záznam se zvukem i ve vodotěsném pouzdru. Díky pouzdru se nemusíte obávat kontaktu s vodou a namísto toho si v klidu vychutnáte fantastické záběry.

Široké spektrum příslušenství

Ke kameře obdržíte velké množství příslušenství, které Vám manipulaci s ní výrazně usnadní. Tím to ovšem nekončí. Vybrat si totiž můžete z mnoha dalších, volně dostupných komponent, díky kterým Vaši kameru dokonale přizpůsobíte Vašim představám a požadavkům. Nabízíme Vám velké množství doplňků a další neustále přibývají.

Vypnutí OSD menu

Sportovní kamera MagiCam S71T+ umožňuje vypnutí zobrazování OSD menu. To oceníte například při online přenosu přes HDMI kabel nebo Wi-Fi, protože skryjete nežádoucí ikony (stav baterie, rozlišení a další) a budete vysílat pouze samotný obraz bez těchto rušivých elementů.

1/4″ stativový závit

Klasický čtvrtpalcový foto závit, díky kterému Vaši kameru připojíte na běžné fotopříslušenství. Díky tomuto univerzálnímu závitu můžete jednoduše používat držáky a stativy ostatních výrobců.

Režim středové expozice

Při měření se zvýrazněným středem (neboli center-weight metering) je důraz kladen především na střed. Tento režim se vyplatí použít v případech, kdy chcete mít výrazný motiv dobře exponovaný – například objekt v přesvětleném okolí.

Stereo mikrofon

Díky zabudovaným duálním mikrofonům můžete zvuk nahrávat stereo, a to o 48KHz. Perfektně funguje také automatické řízení hlasitosti a spolehnout se můžete na vynikající a čistý záznam. Ke kameře lze také připojit externí mikrofon, a to například v případě profesionálního videorozhovoru či televizního záznamu.

Paměť až 64GB

Sportovní kamera AEE MagiCam S71T+ podporuje paměťové karty až do velikosti 64GB. Díky tomu můžete nerušeně natáčet a fotografovat. Doporučujeme používat kvalitní paměťové karty třídy Class 10. Karty této třídy jsou nejvhodnější, protože jsou pro záběry s vysokou snímkovou frekvencí a sekvenční fotografie dostatečně rychlé.

Micro HDMI port

Díky micro HDMI portu připojíte Vaši akční kameru prakticky ke všem moderním televizím. HDMI podporuje digitální přenos dat, a tak Vaše videa můžete pouštět v plné FULL HD kvalitě. Kromě toho kamera nabízí výstup mini USB 2.0, přes který lze data také přenášet.
Obsah balení

• dotykový TFT LCD displej
• vodotěsné pouzdro do 100m
• vnitřní baterie
• WiFi dálkový ovladač (hodinky)
• odnímatelné dvířka pro použití bez LCD
• case free bracket
• fast plug in
• konektor
• samolepící držák zaoblený
• samolepící držák rovný
• vložky proti mlžení
• dlouhý šroub
• USB kabel
• obal
• bezpečnostní šňůrka