AEE MagiCam S50+

Profesionální akční kamera

Akční kamera MagiCam S50+ Vám pomůže uchovat si nevšední zážitky navždy. Kamera natáčí ve Full HD rozlišení 1080p, nabízí variabilní úhel záběru až 150° a kromě integrované WiFi pro její ovládání na dálku se chlubí řadou zajímavých funkcí, díky nimž Vám už žádný okamžik neunikne. Bez problémů pořídíte například časosběrné video a kamera Vám poslouží i za volantem jako plnohodnotná černá skříňka. Natáčení s touto akční kamerou je opravdová zábava, kterou si zamilujete.

Základní údaje o kameře AEE MagiCam S50+:

 • záznam v rozlišení Full HD 1080p 25/30 FPS
 • variabilní úhel kamery až 150°
 • super zpomalené záběry, až 120 FPS
 • zpomalené záběry 1080i 50/60 FPS
 • extrémně odolné vodotěsné pouzdro do 100m
 • integrovaná WiFi
 • UltraSharp ostrý objektiv s obrazovým snímačem nejnovější generace
 • speciální funkce časosběrné video

 • G-senzor pro automatické zapnutí/vypnutí natáčení
 • kvalitní CMOS EXMOR R senzor
 • barevný TFT LCD displej včetně reproduktorů
 • funkce plnohodnotné černé skříňky
 • nekonečné (cyklické) natáčení
 • funkce otočení obrazu o 180°
 • vynikající stabilizace obrazu a natáčení i při slabém osvětlení
 • funkce sekvenční fotografie – až 10 snímků/s
 • kompletně české menu a ovládání
auto playing auto muting video

Záběry v rozlišení Full HD 1080p

Akční kamera MagiCam S50+ natáčí v rozlišení Full HD 1080p o frekvenci 25/30 FPS, 960p o frekvenci 25/30 FPS, HD 720p se snímkovací frekvencí až 60 FPS a 480p, kde lze zvolit až neuvěřitelných 120 FPS. Díky těmto rozlišením budete moci Vaše záběry zpomalit dvakrát, resp. až čtyřikrát a pořídit tak profesionální slow-motion videa. Kamera Vás dále potěší variabilním úhlem záběru, který dosahuje perfektních 150°. Vaše videa tak budou vždy obsahovat přesně to, co potřebujete. MagiCam S50+ dále umožňuje pořizovat atraktivní zpomalené záběry v rozlišení 1080i při frekvenci 50/60 FPS. Pořizování záznamů v těchto rozlišeních se pro Vás stane naprostou zábavou, kterou Vám bude každý závidět.

Kamera MagiCam S50+ je vhodná pro velkolepá videa ze sportovních akcí, a to nejen pro profesionální sportovce, ale i úplné amatéry a začátečníky. Nezáleží na tom, zda natáčíte ve vodě, na souši či ve vzduchu, s kamerou S50+ si Vaše zážitky uchováte navždy, a to ve vynikající kvalitě. Za každých okolností jsou Vám navíc k dispozici nadstandardní prémiové funkce, které můžete využít, a tak získat opravdu profesionální záběry.

Podpora WiFi

Významnou předností akční kamery MagiCam S50+ je zabudovaná WiFi. Díky ní pořídíte kvalitní záběry i tam, kde je nastavení ideální kompozice z důvodu horší dostupnosti obtížné. Kameru totiž snadno propojíte s Vaším mobilním telefonem nebo tabletem se systémem Android či iOS, a tak uvidíte živý přenos toho, co kamera právě zabírá. Aplikace AEE MagiCam pro Android a iOS umožňuje obsluhu Vaší kamery kdykoliv a kdekoliv. Zařízení funguje jako dálkové ovládání kamery, a tak můžete natáčet i z míst, ze kterých je to obecně velmi problematické. Aplikace umožňuje přenášet obraz na chytrý telefon či tablet v reálném čase, měnit nastavení kamery, zahájit natáčení či fotit, stahovat záznamy, sdílet je na Facebook a poradíte si například i s živým přenosem. Pro ještě větší pohodlí lze ke kameře dokoupit WiFi dálkové ovládání.

Zpomalené a super zpomalené záběry

Díky vysoké snímkovací frekvenci pořizovaného záznamu s kamerou MagiCam S50+ bez problémů získáte zpomalené a super zpomalené záběry bez ztráty kvality. V rozlišení 1080i je Vám k dispozici frekvence až 60 FPS, takže záznam můžete zpomalit dvakrát. Totéž platí o rozlišení HD 720p. V rozlišení 480p, které se chlubí frekvencí až 120 snímků za vteřinu, záznam bez ztráty kvality zpomalíte dokonce čtyřikrát, a tak získáte super zpomalené záběry bez ztráty jediného detailu. Jednoduše tak vytvoříte profesionální videa, na kterých Vaše sportovní aktivity a akční dobrodružství budou vypadat ještě velkolepěji.

Vodotěsnost do 100m

Ke kameře MagiCam S50+ není nutné dokupovat speciální příslušenství pro natáčení pod vodou, vše naleznete v základním balení. Spolu s kamerou obdržíte vodotěsný kryt s plochou čočkou, se kterým dosáhnete lepších záběrů než v případě zakřivených čoček používaných jinými výrobci. Kryt umožňuje bezproblémové natáčení a zajišťuje vyšší kvalitu podvodních záběrů. Zabraňuje nežádoucím odrazům světla. Kryt vodotěsný do hloubky neuvěřitelných 100m ovšem neslouží jen pro potápění, ale také pro ochranu kamery proti poškození, prachu a dalším nežádoucím účinkům.

Videotimelapse bez SW úprav

Akční kamera MagiCam S50+ umožňuje pořídit časosběrné video neboli videotimelapse. S touto pokročilou funkcí můžete zachytit pomalu se pohybující objekty jako jsou třeba plynoucí mraky nebo můžete pořídit fascinující záběry západu slunce. Díky funkci videotimelapse se vyhnete provádění složitých úprav ve speciálním softwaru, kamera vše vyřeší za Vás. Není třeba utrácet za drahý software a složitě zrychlovat objemná videa. Tato kamera Vám ušetří čas i peníze, a tak si pořizování časosběrných videí skutečně zamilujete.

Prémiové příslušenství

Kameru MagiCam S50+ si nastavíte přesně tak, jak potřebujete. Základní balení obsahuje celou řadu prémiových doplňků, a tak se dle aktuální situace sami rozhodnete, které použít. Mezi nejzajímavější příslušenství patří barevný TFT displej a vodotěsné pouzdro do 100m.

Extrémně odolné vodotěsné pouzdro do 100m

Díky speciálnímu vodotěsnému pouzdru můžete pořizovat úchvatné záběry i pod vodní hladinou, a to až v hloubce 100m. S kamerou MagiCam S50+ Vám tak už žádné dobrodružství neunikne. Pouzdro nejenže kameru perfektně chrání před poškozením, ale kryt s plochou čočkou navíc zajišťuje mnohem lepší podvodní záběry, než je tomu u zakřivených čoček. Pro potápění s touto kamerou není nutné dokupovat žádné příslušenství, vše najdete v základním balení.

Barevný TFT displej

Na zadní stranu akční kamery můžete snadno připojit barevný TFT LCD displej, a tak za každých okolností sledovat, co přesně natáčíte. Díky tomu budou Vaše záběry vypadat přesně tak, jak si představujete. Displej je navíc užitečný i při prohlížení již natočených videí. Kdykoliv se můžete přesvědčit, že jste natočili vše, co jste chtěli. Barevný TFT displej je dále vybaven reproduktory, takže si Vaše záznamy můžete přehrávat včetně zvuku. Akční kamera MagiCam S50+ obsahuje tento displej již v základním balení, takže se nemusíte obávat nutnosti další investice ve výši tisíců korun za jeho dokoupení. Ihned po pořízení této kamery si můžete užívat výhod, které displej přináší.

Super kompaktní velikost

Sportovní kameru MagiCam S50+ můžete díky malým rozměrům a nízké hmotnosti použít opravdu kdekoliv. Bez potíží ji připnete na helmu nebo upevníte na řídítka na kole či na čelní sklo v autě. Kamera však poslouží i kdekoliv jinde, kde je vyžadována kompaktnost a současně kvalitní záznam.

Kameru samozřejmě můžete používat i bez doplňků, díky čemuž dosáhnete ještě menších rozměrů a nižší hmotnosti.

MagiCam S50+
• Hmotnost bez baterie: 53 g / Hmotnost včetně baterie: 83 g
• Rozměry: 59 mm x 43 mm x 23 mm
MagiCam S50+ včetně displeje
• Hmotnost: 112 g
• Rozměry: 59 mm x 43 mm x 35 mm

G-senzor pro automatické natáčení

Kamera MagiCam S50+ je vybavena G-senzorem, který slouží pro automatické zahájení natáčení. V případě, že máte G-senzor zapnutý, jakmile se kamera pohne, začne automaticky pořizovat videozáznam. Pokud pohyb ustane, skončí přibližně po 3 minutách i nahrávání. Tuto funkci oceníte nejen za volantem Vašeho vozu a na motorce, ale i při mnoha sportovních aktivitách a činnostech. Na silnici tato akční kamera poslouží pro záznam Vaší jízdy a pořízení důkazního materiálu v případě jakéhokoliv incidentu. Kamera začne nahrávat ihned, jakmile detekuje otřes motoru. Díky cyklickému nahrávání si navíc nemusíte lámat hlavu ani s nedostatkem místa na paměťové kartě.

Kompletně české menu a ovládání

Obsluhu kamery MagiCam S50+ zvládne úplně každý. Kamera totiž disponuje přehledným menu, které je kompletně v češtině. Její ovládání je tak i díky TFT displeji snadné a intuitivní a poradíte si s ním i bez zdlouhavého studování návodů, které Vám ovšem rovněž jsou kdykoliv k dispozici – obdržíte je v základním balení. Menu lze samozřejmě v případě potřeby přepnout do angličtiny i jiného jazyka.

Tlačítka Press-to-go

Ovládání kamery MagiCam S50+ je skutečně jednoduché. Už žádné zdlouhavé hledání požadované funkce v menu. S aktivací a deaktivací nejpoužívanějších funkcí Vám pomohou tlačítka umístěná přímo na těle kamery. Jediným posunem tlačítka Power Switch můžete kameru zapnout či vypnout (lze zapnout / vypnout i ve vodotěsném pouzdře), tlačítko G-senzor slouží k aktivaci / deaktivaci G-senzoru, tlačítkem WiFi pak zapnete či vypnete integrovanou WiFi. K dispozici je Vám také tlačítko Expozice, které využijete pro volbu automatické nebo středové expozice.

Otáčení obrazu o 180°

Tuto funkci oceníte všude tam, kde jste nuceni kameru umístit vzhůru nohama. Při otočení kamery ji jednoduše nastavíte tak, aby natáčela ve správné poloze, a tak odpadá nutnost pozdějšího otáčení obrazu ve speciálním softwaru.

Variabilní úhel

Díky variabilnímu úhlu záběru na záznamu vždy zachytíte jen to, co potřebujete. Sami si v dané situaci zvolíte nejvhodnější úhel, a tak Vaše videa budou vždy perfektně pestrá a kreativní. Kamera MagiCam S50+ Vám nabízí úhel záběru až 150°, přičemž na výběr máte široký, střední, úzký a extra-úzký úhel.

8 MP fotografie

MagiCam S50+ není pouze kamera, ale také výkonný digitální fotoaparát, se kterým pořídíte fotografie v rozlišení až 8 MP. Na cesty tak s sebou nemusíte nutně nosit neskladný fotoaparát, akční kamera Vám v mnoha případech postačí.

Samospoušť

Kamera umožňuje nastavit samospoušť pro focení i natáčení. Díky tomu získáte dostatek času pro nastavení ideální kompozice, a tak dosáhnete ještě lepších záběrů. Pro video můžete nastavit samospoušť po 5, 10 nebo 20 vteřinách, pro fotografii lze zvolit 3, 5 nebo 10 vteřin.

Nekonečné (cyklické) natáčení

Díky nekonečnému natáčení už se Vám nestane, že kvůli nedostatku místa na paměťové kartě přijdete o část Vašich zážitků. Jakmile se totiž paměťová karta zaplní, dojde bez přerušení nahrávání k přepsání nejstaršího záznamu, díky čemuž můžete nahrávat donekonečna. Spolu s G-senzorem využijete kameru také jako černou skříňku v autě a na motorce.

Tlačítka na focení a video

S touto kamerou se nemusíte zdržovat zdlouhavým nastavováním režimů. Kamera disponuje tlačítkem na přepínání mezi fotoaparátem a kamerou, a tak za každých okolností pořídíte fotografii snadno a rychle.

Sekvenční fotografie

Při fotografování není třeba se omezovat na jednotlivé snímky, můžete využít vícenásobnou expozici. Díky ní pořídíte několik snímků za jedinou vteřinu, z nichž si později vyberete ten nejlepší. Zachytit můžete 3, 6 nebo 10 snímků za vteřinu.

Rozšiřitelný obal

Ke kameře MagiCam S50+ lze dokoupit voděodolný mikrofon, a tak pořídit záznam se zvukem i ve vodotěsném pouzdru. Pouzdro Vaši kameru ochrání před kontaktem s vodou a vy si můžete v klidu vychutnat fantastické záběry.

Široké spektrum příslušenství

Ke kameře obdržíte velké množství držáků, montážních doplňků a spoustu dalšího příslušenství. Tím to ale rozhodně nekončí. Vybrat si můžete z mnoha dalších doplňků, a tak kameru ještě lépe přizpůsobit Vašim potřebám a požadavkům. Nabízíme velký sortiment příslušenství a další neustále přibývá.

Vypnutí OSD menu

Sportovní kamera MagiCam S50+ umožňuje vypnout zobrazování OSD menu. To oceníte například při online přenosu přes HDMI kabel nebo WiFi. Skryjete totiž nežádoucí ikony, jako je stav baterie a rozlišení, a budete vysílat pouze samotný obraz bez těchto rušivých elementů.

1/4″ stativový závit

Kamera disponuje klasickým stativovým čtvrtpalcovým závitem, díky čemuž ji můžete připojit nejen na dodávané držáky a příslušenství. Můžete jednoduše použít i běžné stativy a držáky od všech výrobců.

Režim středové expozice

Kamera MagiCam S50+ disponuje režimem středové expozice, který oceníte v situaci, kdy chcete mít výrazný motiv dobře exponovaný – například objekt v přesvětleném okolí. Při měření se zvýrazněným středem (neboli center-weight metering) je totiž důraz kladen především na střed.

Stereo mikrofon

Díky zabudovaným duálním mikrofonům můžete zvuk nahrávat stereo, a to dokonce samostatně. K dispozici Vám je kvalita 48 KHz a spolehnout se můžete jak na vynikající a čistý zvuk, tak i na automatické řízení hlasitosti. Ke kameře je navíc možné připojit externí mikrofon, a to například v případě pořizování profesionálního videorozhovoru či televizního záznamu.

Paměť až 32GB

Kamera MagiCam S50+ podporuje micro SDHC karty, a to až do velikosti 32GB, takže si s nedostatkem místa rozhodně nemusíte lámat hlavu. Doporučujeme Vám používat značkové paměťové karty třídy Class 10. Poskytují dostatečný výkon pro zaznamenávání záběrů ve vysokém rozlišení a o vysoké frekvenci. Paměťová karta není součástí balení.

Micro HDMI port

Kamera je vybavena micro HDMI portem, takže ji můžete kdykoliv připojit k modernímu televizoru s podporou HDMI a přehrávat si Vaše záznamy v nejvyšším Full HD rozlišení.

Srovnání kamery AEE MagiCam S50+ s GoPro kamerami

Při dnešní záplavě a rozmanitosti trhu akčních a sportovních kamer pro Vás nemusí být výběr ideální kamery snadný. Abychom Vám pomohli lépe se zorientovat, přinášíme Vám následující tabulku:
Obsah balení

• Barevný TFT LCD displej
• Vodotěsné pouzdro do 100m S50+
• Vnitřní baterie
• Odnímatelná dvířka pro použití bez LCD
• Case free bracket
• Fast plug in
• Konektor
• Samolepicí držák zaoblený
• Samolepicí držák rovný
• Vložky proti vlhkosti
• Dlouhý šroub
• USB kabel
• Pouzdro (obal) na kameru a příslušenství
• Bezpečnostní šňůrka