AEE TORUK AP9

Dejte své kameře křídla

S dronem AEE TORUK AP9, ke kterému lze pomocí držáku jednoduše připojit Vaší akční kameru, můžete pořizovat neuvěřitelné záběry z ptačí perspektivy. Nemusíte mít pro to žádné předchozí zkušenosti. Stačí jej uvést do provozu a ihned si můžete užívat objevování míst, na která se jinak nedostanete. Dron je vybaven inteligentními technologiemi zajišťující snadnou ovladatelnost a bezpečnost díky funkcím jako je systém automatického návratu při ztrátě signálu nebo vybití baterie. Skvělé letové vlastnosti, doba letu až 20 minut a aerodynamický vzhled ho řadí na špici, mezi současné kvadrokoptéry.

Hlavní funkce a vlastnosti TORUK AP9:

 • držák pro kamery MagiCam S series (S71T, S71, S70, S60, S50+) a jiné akční kamery s dvouslotovým uchycením (např. GoPro, LAMAX), kamera není součástí balení
 • možnost létání i za mírného větru
 • dosah dálkového vysílače až 700 m
 • maximální rychlost až 20 m/s
 • ochrana mechanických částí dronu
 • konstrukce dronu testována v aerodynamickém tunelu

 • vyměnitelná baterie s kapacitou 5300 mAh a výdrží až 20 minut letu
 • plné dobití baterie do 2 hodin
 • upozornění na nízký stav baterie
 • intenzivní svítivé diody pro orientaci v průběhu letu
 • rozměry 368 x 368 x 145 mm (bez vrtulí), váha 916 g
 • maximální vzletová výška 500 m
 • využití v maximální nadmořské výšce až 4.000 m n. m.

Rychlá předletová příprava

Létání s kvadrokoptérou TORUK AP9 nevyžaduje žádné zdlouhavé přípravy. Stačí pouze připevnit vrtule, umístit kameru do držáku a provést kalibraci dálkového ovladače pomocí jeho tlačítek. Vše je opravdu velice rychlé a jednoduché. Vzlétnout a začít se záznamem letu zvládne i úplný začátečník.

Perfektní letové vlastnosti

Schopnost létat rychlostí až 20 metrů za sekundu a vzlétnout do výšky až 500 m, Vám dá možnost prozkoumat okolí z nebeské vzdálenosti. Aerodynamický desing, který prošel náročnými testy v aerodynamickém tunelu, pomáhá udržet kvadrokoptéru více stabilní a umožňuje tak přesné ovládání. TORUK AP9 je jeden z nejrychlejších dronů ve své třídě. S rychlostí stoupání 6 m/s a klesání 4 metry za sekundu můžete natáčet opravdu dynamické záběry.

Systém bezpečného návratu

Zatímco v průběhu letu je TORUK AP9 skvěle viditelný díky vysoce intenzivním LED diodám, v případě ztráty vizuálního kontaktu nebo ztráty signálu dálkového ovladače, např. v důsledku překážky, je TORUK AP9 vybaven systémem bezpečného návratu, který dokáže dron vrátit do posledního výchozího bodu a bezpečně s ním přistát. Toto vše je možné díky GPS módu, který se automaticky aktivuje i v případě, že používáte mód manuální a TORUK AP9 zachytí GPS signál.

Podpora WiFi

K ještě snazšímu ovládání kamery AEE MagiCam, Vám pomůže WiFi připojení, díky kterému můžete živě přenášet aktuální záběry přímo na Váš smartphone či tablet prostřednictvím AEE aplikace, která je volně dostupná pro zařízení s iOS a Android. Aplikaci lze využít ke konfiguraci parametrů kamery, nastavování kvality videí a fotografií či sledování aktuálního záznamu. K efektivnímu využití těchto funkcí ve vzduchu Vám pomůže AEE WiFi repeater*, který lze dokoupit k AP9 a který několikanásobně prodlouží vzdálenost WiFi signálu až na vzdálenost 300 metrů. *WiFi repeater je funkční pouze s kamerami AEE MagiCam.

Spolehlivé dálkové ovládání

Ovládejte TORUK AP9 jednoduše pomocí přiloženého dálkového vysílače. Ten je vybaven dvěma křížovými joysticky, které slouží pro řízení samotného dronu při jeho letu. Joysticky jsou vybaveny tzv. neutralizací, tedy že se vrací vždy zpět do svého středu. Díky tomu se nemusíte bát, že by Vám TORUK AP9 uletěl. Dále vysílač obsahuje 4 třípolohové přepínače pro zvolení letového režimu. Ovládání kvadrokoptéry se pro Vás stane opravdovou hračkou a Vy se rychle stanete skutečným leteckým profesionálem. Pro rychlé seznámení s funkcemi dronu se podívejte na instruktážní videa, díky kterým si všechny funkce velice rychle osvojíte.

Vysoká kompatibilita

TORUK AP9 je vybaven základním držákem pro kamery AEE MagiCam, který je kompatibilní s řadou MagiCam S series (S71T, S71, S70, S60, S50+) a také druhým držákem, určeným pro jiné akční kamery, jako je například GoPro (řada HERO3 a vyšší), LAMAX a další. K dronu AP9 lze samostatně bez držáku namontovat i akční kamery s běžným dvouslotovým systémem uchycení. Pro snadnou výměnu či namontování držáku Vám postačí pouhý šroubovák, který je obsahem základního balení.

Dlouhá výdrž baterie

TORUK AP9 je vybaven 11.1V baterií o kapacitě 5300mAh, díky které může létat v kuse až 20 minut. Pokud se blíží úplné vybití baterie, spustí se systém světelného i zvukového varování. Pokud kvadrokoptéra nezaznamená Vaší reakci, nastane automatické nouzové přistání, které zabrání pádu stroje. Nikdy se Vám tak nemůže stát, že by Váš TORUK AP9 spadl nekontrolovaně na zem.

GPS

Velikost vrtulí 25,4 cm (10″)

Systém automatického bezpečného návratu do výchozího bodu

Váha: 916 g
Rozměry: 368 x 368 x 145 mm (bez vrtulí)

Doba letu až 20 min

Ergonomický dálkový vysílač s dosahem až 700 m
Frekvence 2.4 GHz

Výkonná LiPol baterie 11.1V / 5300mAh s dobitím do 2 hod

Fixace kamery v držáku pro kamery AEE MagiCam S series a běžné akční kamery (GoPro, LAMAX)

Vzletová výška až 500 m

Intenzivní LED osvětlení pro vizuální kontakt

Běžná rychlost letu: 10-15m/s
Maximální rychlost letu: 20 m/s

WiFi připojení s dosahem až 300 m
Přenos videa na smartphone nebo tablet (doplňkově)

Upozornění! Věnujte zvýšenou pozornost bezletovým zónám! V těchto prostorách nesmí drony létat.
Obsah balení

• Dálkový vysílač
• Baterie kvadrokoptéry
• Nabíječka baterie kvadrokoptéry
• Vrtule kvadrokoptéry
• Nářadí a ostatní příslušenství
• Držák kamery