AEE TORUK AP11

Profesionální dron s tříosým stabilizátorem pro letecké nadšence a filmaře

Pořizujte působivé záběry, které jinak vídáte pouze ve filmech. Dodejte svým videím nový rozměr pomocí záběrů ze vzduchu. Natáčení těch nejlepších záběrů z Vaší kamery zajistí elektronicky řízený tříosý stabilizátor, který je propojen s řídící jednotkou dronu. Pomocí funkce FollowMe™ Vám bude TORUK AP11 v patách, ať se hnete kamkoliv. Můžete tak pořídit jedinečné záběry sami sebe a to bez nutnosti ovládat dron přes dálkový ovladač. Stačí pouze připevnit kameru ke stabilizátoru a můžete vzlétnout.

Hlavní funkce a vlastnosti TORUK AP11:

 • tříosý stabilizátor pro kamery MagiCam S series (S71T, S71, S70, S60, S50+), GoPro (HERO3 a vyšší), LAMAX a další akční kamery
 • funkce FollowMe™
 • systém automatického bezpečného návratu
 • dosah dálkového ovladače až 700 m
 • ochrana mechanických částí dronu
 • konstrukce testována v aerodynamickém tunelu
 • maximální rychlost až 20 m/s

 • možnost létání i za mírného větru
 • vyměnitelná baterie s kapacitou 5300 mAh s výdrží
 • až 20 minut letu
 • plné dobití baterie do 2 hodin
 • intenzivní svítivé diody pro orientaci v průběhu letu
 • upozornění na nízký stav baterie
 • rozměry 368 x 368 x 145 mm (bez vrtulí), váha 980 g

Perfektní letové vlastnosti

Aerodynamický design, který prošel náročnými testy v aerodynamickém tunelu, pomáhá udržet kvadrokoptéru více stabilní a umožňuje tak létání i za mírného větru. TORUK AP11 je jeden z nejrychlejších dronů ve své třídě, s rychlostí letu až 20 m/s a maximální výškou letu až 400 m. Můžete tak natáčet atraktivní přelety například nad horskou krajinou nebo na periferii měst.

Profesionální záběry z ptačí perspektivy

TORUK AP11 je jakožto profesionální natáčecí dron vybaven elektronicky řízeným tříosým stabilizátorem neboli gimbalem, který zamezí nechtěným náklonům a chvěním kamery, zapříčiněných povětrnostními podmínkami ve vzduchu. Gimbal je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, osazen střídavými motory a inteligentním řídícím systémem s vysokou rychlostí a přesností stabilizace. S Vaší kamerou tak pořídíte úžasně ostré záběry na cíl, který chcete natáčet. Náklon kamery ovládáte pohodlně pomocí tlačítka na dálkovém ovladači.

Funkce FollowMe™

Základní balení dronu obsahuje speciální GPS tracker hodinky propojené s AP11 pomocí GPS. Při aktivaci módu FollowMe™ se TORUK AP11 přiblíží nejkratší možnou cestou do ideální vzdálenosti pro natáčení. Kamera se automaticky natočí čelem k trackeru a Vy si tak můžete užívat svobody bez dálkového ovladače a pořídit jedinečné záběry sami sebe při sportech nebo jiných aktivitách.

Konstrukční vlastnosti

Svou nízkou váhou pouhých 1400g (včetně baterie) a rozměry 368 x 368 x 145 mm je TORUK AP11 skladný a jednoduše přenositelný. Tělo kvadrokoptéry je vyrobeno ze speciálních materiálů, které nestíní GPS signál ani přenos rádiového a WiFi signálu mezi dálkovým vysílačem a dronem. Celá konstrukce je navržena a testována tak, aby kvadrokoptéra létala stabilně a přesně tak, jak chcete. Díky těmto vlastnostem se s ní naučí létat opravdu každý.

Podpora WiFi

K ještě snazšímu ovládání kamery AEE MagiCam, Vám pomůže WiFi připojení, díky kterému můžete živě přenášet aktuální záběry přímo na Váš smartphone či tablet prostřednictvím AEE aplikace, pro iOS a Android. Aplikaci lze využít ke konfiguraci parametrů kamery, kvality videí a fotografií či sledování aktuálního záznamu. K efektivnímu využití těchto funkcí ve vzduchu Vám pomůže AEE WiFi repeater*, který lze dokoupit k AP11 a který několikanásobně prodlouží vzdálenost WiFi signálu až na vzdálenost 300 metrů. *WiFi repeater je funkční pouze s kamerami AEE MagiCam.

Spolehlivé dálkové ovládání

Ovládejte svou kvadrokoptéru TORUK AP11 jednoduše pomocí přiloženého dálkového vysílače. Ten je vybaven dvěma křížovými joysticky, které slouží pro řízení dronu při jeho letu. Joysticky jsou vybaveny tzv. neutralizací, tedy že se vrací vždy zpět do svého středu. Díky tomu se nemusíte bát, že by Vám TORUK AP11 uletěl. Dále vysílač obsahuje 4 třípolohové přepínače pro zvolení letového režimu či ovládání náklonu kamery. Ovládání dronu se pro Vás stane opravdovou hračkou a Vy se rychle stanete skutečným leteckým profesionálem. Pro rychlé seznámení s funkcemi kvadrokoptéry se podívejte na instruktážní videa*, díky kterým si všechny funkce velice rychle osvojíte.

* Instruktažní videa jsou prezentována na výrobku AEE TORUK AP10

Systém bezpečného návratu

Zatímco v průběhu letu je TORUK AP11 skvěle viditelný díky vysoce intenzivním LED diodám, v případě ztráty vizuálního kontaktu nebo ztráty signálu dálkového ovladače, např. v důsledku překážky, je AP11 vybaven systémem bezpečného návratu, který dokáže dron vrátit do posledního výchozího bodu a bezpečně s ním přistát. Toto vše je možné díky GPS módu, který se automaticky aktivuje i v případě, že používáte mód manuální a TORUK AP11 zachytí GPS signál.

Vysokokapacitní baterie

TORUK AP11 je vybaven 11.1V baterií o kapacitě 5300mAh, díky které může létat v kuse až 20 minut. Pokud se blíží úplné vybití baterie, spustí se systém světelného i zvukového varování. Pokud kvadrokoptéra nezaznamená Vaší reakci, nastane automatické nouzové přistání, které zabrání pádu stroje. Nikdy se Vám tak nemůže stát, že by Váš TORUK AP11 spadl nekontrolovaně na zem.

GPS

Velikost vrtulí 25,4cm (10″)

Systém automatického bezpečného návratu do výchozího bodu

Rozměry: 368x368x145 mm (bez vrtulí)
Váha: 980 g

Doba letu až 20 min

Ergonomický dálkový vysílač s dosahem až 700m, frekvence 2.4GHz

Výkonná LiPol baterie 11.1V / 5300mAh s dobitím do 2 hod

Funkce FollowMe pomocí GPS trackeru

Vzletová výška až 400 m

Intenzivní LED osvětlení pro vizuální kontakt

Běžná rychlost letu: 10-15 m/s
Maximální rychlost letu: 20 m/s

Elektronicky řízený tříosý stabilizátor (gimbal)

Dostupná aplikace pro iOS / Android

WiFi připojení s dosahem až 300 m
Přenos videa na smartphone nebo tablet

Upozornění! Věnujte zvýšenou pozornost bezletovým zónám! V těchto prostorách nesmí drony létat.
Obsah balení

• Dálkový vysílač
• GPS tracker
• Držák chytrého telefonu
• Vrtule kvadrokoptéry
• Náhradní vrtule kvadrokoptéry
• Chrániče vrtulí
• Baterie kvadrokoptéry
• Nabíječka baterie kvadrokoptéry
• Nářadí a ostatní příslušenství